На Полтавщині зростає захворюваність на коронавірус

Наразі обласний центр знаходиться у червоній карантинній зоні, але з деякими пом'якшеннями, всі райони – у помаранчевій. На нараді у голови Полтавської облдержадміністрації повідомили: якщо ситуація з коронавірусною інфекцією буде загострюватись, у Полтаві посилять карантин. Деталі дивіться у наступному сюжеті.

В Україні за останню добу зафіксовано 4766 нових випадків коронавірусної інфекції. З них захворіло 217 дітей та 207 медичних працівників. Про це на щоденному брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України 

- Було госпіталізовано 644 людини, за останню добу в Україні зафіксовано 66 летальних випадків, одужало 1112 пацієнтів. За весь час пандемії в Україні захворіло 303 638 людей. Із них 18 553 дитини, а також 19 595 медичних працівників. Загалом одужало 126 489 пацієнтів. А летальних випадків 5673.

На Полтавщині, зокрема, за останню добу було зафіксовано 174 випадки COVID-19. Від початку карантину на Полтавщині діагностували 6051 випадок захворювання на коронавірус. Одужали 1904 жителі області, продовжують лікування 4046 людей, зокрема, 161 дитина. Всього зареєстровано 101 летальний випадок. Відсьогодні Полтава перебуває в червоному рівні.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Він вказує на те, що, на жаль, розповсюдження коронавірусу у місті Полтаві досягло критичного рівня. Червона зона карантину діє у нас із певними виключеннями. На засіданні комісії ТЕБ і НС нам вдалося за своєї ініціативи взяти випробувальний термін – на тиждень.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак на апаратній нараді зазначив: на Полтавщині від коронавірусу щодня помирає від 2 до 5 осіб. Медики констатують: всі вони мали супутні патології.

Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА

- На сьогодні у стаціонарах знаходиться COVIDних пацієнтів 302, 280 пацієнтів, які на сьогодні є з підозрою. Якщо проаналізувати ці ліжка, то ми на сьогодні по місту Миргороду розгорнули додатково ще в інших корпусах приміщень, ми розгорнули ще і по Лубнах. Тому що кількість підозр, які сьогодні є, там 68, там 48.

Крім того, Віктор Лисак зазначив: у Полтаві, Кременчуці, Горішніх Плавнях будуть окремі лікарні, повністю звільнені для хворих із коронавірусом. Також будуть вимагати, щоб у цих закладах 80% ліжок були з киснем. Тож, якщо кількість хворих на COVID-19 зростатиме, у Полтаві посилять карантин.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію