ДТЕК Нафтогаз запустила конкурс мінігрантів «Громада своїми руками»

Від жителів громад – ідея та реалізація, а від бізнесу – фінансування і підтримка. ДТЕК Нафтогаз запустила конкурс мінігрантів «Громада своїми руками» для громад, де веде свою виробничу діяльність. Завдяки проєкту «Громада своїми руками» в селах з’являться нові місця відпочинку, дитячі майданчики, велопарковки й інші інфраструктурні об’єкти.

Облаштовувати місця відпочинку, створювати дитячі майданчики, велопарковки та розвивати село своїми руками, але з фінансовою підтримкою. ДТЕК Нафтогаз запустила конкурс мінігрантів «Громада своїми руками». Автори проєктів розробляли та подавали заявки з покращення благоустрою територій та різних сфер життя. Серед учасників проєкту жителі Великосорочинської ОТГ. 

Григорій Кліяненко, житель Великосорочинської ОТГ 

- Коли я дізнався про конкурс «Громада своїми руками», подав власний проєкт «Сучасна медицина».

За словами Григорія Кліяненко, проєкт «Сучасна медицина» підвищить якість обстеження пацієнтів та покращить надання послуг амбулаторії. В рамках проєкту вже купили холтер для виявлення порушень ритму серця. Компанія також профінансує навчання медиків для роботи з апаратом. Після чого пацієнти змоужть звертатися до амбулаторії за діагностикою. Ще один проєкт, який запускається - комп'ютерний клуб для місцевих. За словами Надії Усатої, ідея створити подібний заклад була давно.

Надія Усата, депутат Великосорочинської селищної ради 

- Завдяки перемозі в цьому конкурсі в нашій бібліотеці утворюється освітній центр. У нас з’явились три комп’ютери, місце для роздруківок. Усе це у вільному доступі для жителів громади.

На сьогодні визначені вже 10 переможців конкурсу “Громада своїми руками” від ДТЕК Нафтогаз, шість з яких у Великосорочинській ОТГ. Більшість проєктів спрямовані на підтримку молоді. Діти у різних кінцях громади отримають дитячі майданчики. Малеча з нетерпінням очікує, адже раніше їх або взагалі не було, або усе знаходилось у аварійному стані. 

Юлія Улізько, завідувачка Великосорочинського дитячого садка

- Ми взяли участь і перемогли. Наш проєкт називався «Дитячий майданчик «Промінь»». Думаю, що нашим діткам, які тут відпочиватимуть, буде цікаво та комфортно проводити свій вільний час.

ДТЕК Нафтогаз — приклад свідомої та соціально відповідальної компанії, яка власними діями доводить, що співпраця громади та бізнесу — це шанс для розвитку та розбудови села. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію