У Полтаві перевірили нічні розважальні заклади

Перевіряли розважальні заклади – "Робін Гуд", "Версаль", ресторани "Муза –  Бар", "Шаляпін", "Територія М’яса". Під час перевірок порушень не виявили.

Спецалісти ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжуть посилено контролювати заклади  Полтави і області на предмет дотримання ними тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України.

Так, 16.10.2020 року фахівці Полтавського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області комісійно, разом з представниками поліції,  перевірили розважальні заклади, кафе, ресторани і торговельні точки обласного центру.

Рейди здійснили вночі. Перевірили розважальні заклади  – «Робін Гуд», «Версаль», ресторани «Муза –  Бар», «Шаляпін», «Територія М’яса». Під час перевірок порушень не  виявили. У закладах працювали з дотриманням вимог Постанов Головного державного санітарного лікаря. Цього ж дня фахівці Служби з перевірками завітали і у кав’ярні «Коффішка». У закладах також дотримувалися протиепідемічних заходів. З працівниками проведено роз’яснювальну роботу щодо дотримання протиепідемічних заходів на період карантину.

А от під час перевірки магазину «Боженківський», що у Полтаві, спеціалісти Полтавського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області виявили низку порушень:

Відвідувачі магазину перебували у закладі без масок, був відсутній сертифікований антисептик, не було урни для використаних засобів індивідуального захисту, розмітка нанесена не чітко і без дотримання соціальної дистанції.

На  суб’єкта господарювання склали протокол про адміністративне правопорушення. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію