Лубенським дітям вручили обереги «Батьківське серце»

Лубенським дітям загиблих воїнів в зоні ООС вручили обереги «Батьківське серце». Це – всеукраїнська акція. Її проводить громадська спілка «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України». Про те, як захід проходив у Лубнах, дивіться у наступному сюжеті.

Церемонію почали з національного гімну і хвилини мовчання. Таким чином вшанували пам’ять загиблих на Сході України. Пам’ятні кулони у вигляді серця вручили дітям, батьки яких загинули на Донбасі, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Такі заходи проходили у багатьох містах України. Сердечка вже отримували й діти з Полтавщини.

Олександр Товпига, начальник відділу в Полтавській області Міністерства у справах ветеранів України

- Ми разом провели заходи у Полтаві, Кременчуці. Були вже в Пирятині. Це – загибель батьків на війні, і це буде пам’ять дітям від побратимів. Там так і написано на цьому кулоні.

У складі спілки – ветерани і нинішні воїни, волонтери, медики, представники бізнесу та духовенства. А ще – матері загиблих. Зокрема, у Наталії Чепіги загинув син Микола.

Наталія Чипіга, голова ГО «Сім'ї учасників бойових дій Полтавщини»

- Ваші батьки – вони, дивлячись звідтіля, з неба, як янголи, будуть оберігати вас. А цей оберіг – він завжди буде з вами. І коли ви його із собою будете носити – ви пам’ятайте, що ваші батьки завжди з вами і підтримують вас.

Терновим вінком із краплинкою крові обрамлене кожне із сердечок, розданих дітям. На посвідченнях, які роздавали разом із кулонами, – імена та прізвища загиблих. Лубенський міський голова запевнив: влада підтримуватиме родини, чиї батьки чи чоловіки загинули, захищаючи Україну.

Олександр Грицаєнко, Лубенський міський голова

- Сподіваюся, що і надалі така підтримка буде з боку влади різного рівня. І ніхто не буде забутий, і пам’ять буде назавжди. Хочу, щоб все-таки, щоб сім’ї, діти були захищеними.

Стрічка новин