МВС розпочало командно-штабні навчання

Підготовка до місцевих виборів: МВС розпочало командно-штабні навчання. Тривають вони з 13 по 16 жовтня. У них беруть участь ті люди, які в день голосування будуть безпосередньо нести службу і чергування в ситуаційних центрах. Вони набудуть практичного досвіду та зможуть швидко реагувати на зміну обстановки. Наступним етапом стане проведення таких навчань в регіонах. 

Навчання проводиться в чотири етапи:

- продовження виявлення правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом; 

- дії під час завезення виборчої документації до ТВК, ДВК, взяття їх під охорону, а також дії в день «тиші»;

- дії в день голосування та підрахунок результатів волевиявлення; 

- переміщення документації з ДВК до ТВК і її здача відповідним комісіям

Тож у період з 13 по 16 жовтня на базі ситуаційних центрів Нацполіції, пунктів управління Нацгвардії, Держприкордонслужби та ДСНС буде проведено командно-штабне навчання з організації взаємодії по координації дій органів системи МВС під час спільного виконання завдань. 

Сергій Яровий, перший заступник міністра внутрішніх справ 

- Для навчання будуть створені міжрегіональні навчальні групи: Захід, Схід, Південь, Північ. Буде доведено, хто і в яку групу, та доведено термін.

Під час навчань буде відпрацьована практична складова із залученням авіації, вибухотехніків, слідчо-оперативних груп, пожежних та рятувальних розрахунків. Не забуватимуть і про нові умови, що діють в рамках карантинних обмежень, адже з кожним днем кількість хворих зростає.  

Ігор Клименко, голова Нацполіції

- Наші працівники знають ті алгоритми, які ми маємо відпрацювати. Тож при діях на ТВК та ДВК кожен із них буде діяти правильно і відповідно до закону. Після того, як буде дана можливість розв'язати ситуаційні завдання, ми разом з колегами з превентивної діяльності Головного слідчого управління та штабу та ГО «Опора» обговоримо і поділимось досвідом.

Наступним етапом стане проведення таких навчань в регіонах. 

Стрічка новин