У Києві до Дня захисника України пройшов патріотичний велопробіг

Двісті учасників, серед яких були ветерани ООС, волонтери та прості кияни, проїхалися центром міста на своїх велосипедах. Побувала на старті і наша знімальна група.

Патріотичний велопробіг до Дня захисника України пройшов у Києві. Проїхалися середмістям столиці майже 200 велолюбителів. Серед них – волонтери та ветерани ООС. Олег – один з них. 

Олег, ветеран, учасник велопробігу

- Так як я люблю кататися на велосипеді, до того ж я ветеран, то я вирішив прийняти участь разом з побратимами. Проїхатися, вшанувати пам’ять своїх побратимів.

Велопробіг стартував від Михайлівської площі. Фінішував біля Найбільшого державного прапору України. Організатори розповідають, таким велопробігом прагнули об’єднати захисників України.

Тетяна Устинова, психолог Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

- Сьогодні не тільки День захисника України, сьогодні ще в нас день Покрови Пресвятої Богородиці, День Української Повстанської Армії. І сьогодні учасники бойових дій, члени їхніх сімей, просто небайдужі кияни долучилися до цього заходу – таких почесних велоперегонів.

Захід пройшов з урахуванням карантинних обмежень та за офіційним дозволом державної влади. Організаторами заходу виступили «Центр гуманітарних місій» спільно з Київським міським центром соціальних служб.

Андрій Попіль, автор ідеї велопробігу

- Залучилося дуже багато організацій за короткий термін. За три тижні ми зібрали класну професійну команду, яка нам дуже допомогла. Тому що нам цей велопробіг був наш перший. Сподіваюся, що наступного року до нас доєднається ще більше людей, і цей велопробіг буде традиційним.

Медіа-партнером заходу виступив телеканал «Центральний». Найменшому учаснику велопробігу було півтора роки, найстаршому – вісімдесят.

Стрічка новин