У Миргороді відкрили меморіальну дошку Герою АТО Ярославі Никоненко

У Миргороді відкрили меморіальну дошку Герою АТО Ярославі Никоненко

Меморіальну дошку встановили на будівлі Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, в якій навчалася Герой.

15 жовтня в Миргороді відкрили меморіальну дошку Ярославі Никоненко. Так громадськість міста та побратими вшанували світлу пам'ять землячки, військової, яка загинула від ворожої кулі під Мар'їнкою, 15 жовтня 2019 року. Меморіальну дошку встановили на будівлі  Миргородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, в якій навчалася Герой.

Через карантинні обмеження на пам'ятний захід прийшло не дуже багато людей. Серед них: представники влади міста і району, рідні, друзі, бойові побратими Ярослави Никоненко, повідомляють на сайті Миргородської міської ради.

Ярослава Сергіївна Никоненко народилася 25 серпня 1983 року в Миргороді. Ярослава зростала в люблячій родині, в усьому брала приклад зі свого батька, Никоненко Сергія Григоровича, який багато чому її навчив. Від нього вона успадкувала бійцівський характер, стійкість, любов до України. Від самого початку війни дівчина разом з батьком і сестрою займалась волонтерством. Після загибелі батька, бійця батальйону «Айдар», який поліг за Україну 18 січня 2015 на Луганщині, продовжила його справу по захисту Батьківщини: у 2018 році вступила на військову службу за контрактом, яку розпочала в Окремому президентському полку. Служила в 101-й окремій бригаді охорони ГШ. Загинула в зоні бойових дій від кулі снайпера. 

Похована  Ярослава Никоненко на Алеї Героїв, поряд із могилою її батька.

Стрічка новин