Під час запису програми постраждала кореспондентка: її облили зеленкою

У Полтаві виборчі перегони поступово починають обростати брудом. 

Під час зйомок програми за участю одного з cуб'єктів виборчого процесу невідомий здійснив напад на учасників телепередачі. Він облив зеленкою народну депутатку України Марину Бардіну та кореспондентку Анну Морозову. 

Анна Морозова, кореспондентка 

- Коли вже була вдома, я зрозуміла: це добре, що це була зеленка. Це добре, що я вчасно відвернулася. Не потрапило на очі, на слизові оболонки, що я відвернулася і це на очі не потрапило. Інакше б я була вся зелена. Це добре, що це була зеленка, а не що інше та страшніше.

Анна Морозова каже: зреагувала миттєво, встигнувши відвернутися від речовини, яку раптово вилив на неї невідомий чоловік. Суб'єкт виборчого процесу, він же – один із учасників телепередачі, переконує: це не вплине на подальшу діяльність його політичної сили. А передачу обов'язково дознімають уже найближчим часом.

Сергій Іващенко

- Те, що відбулося, нас не злякало. Наша команда дружня. Вона налаштована активно працювати, і найголовніше, що такі дії супротивника, чи ні, або ж інших політичних сил є, звичайно, таким... Їх це не красить.

На місце інциденту викликали поліцію, яка і зафіксувала даний факт.

Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області

Прийняте рішення слідством про внесення за фактом обливання зеленкою внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за кваліфікуючими ознаками ч. 1 статті 296 ККУ. Це хуліганство. І розпочате досудове розслідування.

Стрічка новин