У Полтаві вручили сертифікати на три квартири для військовослужбовців

У Полтаві з'явилася «Стіна пам'яті». Встановили її на честь загиблих воїнів. У Музеї дальньої авіації зібралися представники влади, військові та рідні загиблих, щоб вкотре згадати подвиг тих, хто поліг за нашу державу. Вручили військовослужбовцям і три сертифікати на квартири. Анна Ружін – далі.

Щороку у Музеї дальньої авіації проводять урочистості з нагоди Дня захисника.

Цьогоріч серед присутніх – і представники медичної академії. Говорять: теж хочуть вшанувати воїнів.

Оксана, прийшла на захід 

- Важливість в тому, щоб люди пам'ятали, що є люди, які захищають нашу державу. І не тільки в цей день, а й взагалі. Але якщо є дата, то обов'язково варто вшановувати героїв.

З квітами в руках та подякою за їх неоціненний подвиг. Більшість присутніх на цьому дійстві з власного досвіду знають, що таке війна. 

Олександр Товпига, начальник відділу в Полтавській області Міністерства у справах ветеранів України

- Сьогодні – свято і Покрова, і День Українського козацтва, і День захисника України. Це велике свято. Ми в цей день пам'ятаємо і загиблих, і живих. Ми пам'ятаємо про те, що не було б захисників – не було б і України.

Представники обласної та міської влад також прийшли покласти квіти, але з подарунками, щоб відзначити військових за їх неоціненний внесок.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- В День Захисника України ми хотіли б започаткувати традицію. Я впевнений в тому, що кожен полтавець вдячний хлопцям, які боронять Полтаву на Сході, які забезпечують мирне небо місту. Я впевнений в тому, що влада має піклуватися і це має стати традицією. Щоб щороку до Дня Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва військові отримували квартири.

Тож цього дня міська влада передала сертифікати на три квартири для військовослужбовців.

Без святкових виступів та концерту, адже триває карантин, урочистою ходою присутні пішли покласти квіти до «Стіни пам'яті», яку цього дня відкривають.

Фото загиблих хлопців та коротка інформація. Встановили стелу за кошти мецената та за ініціативи керівництва Музею дальньої авіації.

Стрічка новин