На Алеї героїв вшанували полеглих захисників України

На Алеї Героїв Центрального міського кладовища у Полтаві вшанували тих захисників, які загинули за Україну. Квіти до могил поклали рідні, побратими, представники волонтерських та громадських організацій Полтави.

На Алеї героїв зараз спочивають військові Збройних сил України, добровольчих батальйонів, підрозділів Нацгвардії, які брали участь у бойових діях на Сході країни, а також ті, хто помер під час виконання службових обов’язків, та ветерани.

Сергій Синягівський, голова Київської районної в м.Полтаві ради

- Ми кожного року поспіль проводимо святкові заходи до Дня захисника України. І сьогодні – не виключення. Звичайно, що сьогодення всіяне такою смутною подією, як війна на Сході. Тому ми завжди розпочинаємо дані заходи от саме з молебню. З того, щоб пом’янути загиблих учасників АТО.

Матері загиблих воїнів також прийшли до могил своїх синів, аби вшанувати їх пам'ять. Зізнаються: діти йшли добровольцями, адже їм було що захищати.

Тетяна Горячевська, мати загиблого Олександра Горячевського

- Він нам не повідомляв про свої плани. Казав, що роботу шукає в іншому місці. А повідомив уже, коли був у батальйоні, і звідтіля вже зателефонував і повідомив. Сказав, що це несправедливо, щоб на нашій землі хтось вказував, як нам жити, що робити і не можна рвати країну на шматки.

Лариса Шамшева, мати загиблого Ростислава Чипенка

- Він у нас був дуже патріотичним хлопцем, налаштованим патріотично, вихований в патріотичному дусі. Останні слова, які він сказав, були 7 травня, а 8 він загинув, він розмінував кладовище, розмінували повністю місто. Він мені сказав: «Мама, ти не уявляєш, я сьогодні зняв 20 розтяжок і спас стільки молодих хлопців».

Після панахиди героїв вшанували хвилиною мовчання та поклали до їхніх могил квіти.

Стрічка новин