У Полтаві пройшла панахида за загиблими воїнами

У Полтавському Свято-Успенському соборі Православної церкви України до Дня захисника України вже традиційно відслужили панахиду за загиблими воїнами. На службу прийшли сім'ї загиблих, полтавці та представники влади. Більше про це дивіться у наступному сюжеті.

Традиційну щорічну панахиду за воїнами Полтавщини, які загинули в боях за незалежність та суверенітет України, відслужили сьогодні, в День захисника. Полтавці прийшли помолитися за полеглих у зоні АТО бійців та перемогу українського народу.

Валентина Щербак, полтавка

- Я, звісно, приклоняюся перед пам’яттю загиблих. У мене і сльози, і жаль, і серце обливається, як кажуть, кров’ю. Але діти полягли. І я хочу сказати, що люди, давайте ставитися всі з любов’ю один до одного.

Софія Липовець, полтавка

- Як кожна людина, яка цінить цей великий подвиг, який не може піти так просто і забутись. Ці молоді люди, вони повинні залишитись у наших серцях. І ми повинні берегти оці цінності.

Катерина Хоменко, полтавка

- У цей день сьогодні вшанування пам’яті хлопців, які обороняли нас в зоні АТО. Це великий вклад їхній в нашу історію. І цей день такий із присмаком скорботи і, звичайно, що ми будемо пам’ятати завжди тих людей, які охороняють, обороняють нас.

Цей день дає можливість вкотре згадати своїх героїв, засвідчити повагу до усіх полеглих на Сході країни. Адже доки ми будемо пам’ятати, доки і герої наші будуть живі, зазначає секретар міської ради Олександр Шамота.

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради

- З одного боку – свято, а з іншого боку – це можливість пригадати тих хлопців, завдяки яким Полтава, полтавці й Україна мають мирне небо. Ми повинні шанувати їх, ми повинні згадувати їх. Особливо на свята, тому що це важливо для їх сім’ї, вони розуміють, що хлопці не дарма віддали своє життя. Віддали найдорожче – своє життя, завдяки якому вони могли любити свої сім’ї. На жаль, це свято з присмаком сліз.

Олександр Шамота наголосив: жертва воїнів була найвищим проявом любові до свого народу.

Стрічка новин