У Полтаві до Дня захисника України пройшли урочистості

У Полтаві відбулись урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва, який відзначають 14 жовтня. Покладали квіти до пам’ятника Загиблим Українським Козакам. У такий спосіб вшанували загиблих воїнів-земляків та усіх, хто віддав своє життя за Незалежність України.

Настав день, коли Україна вшановує своїх воїнів-оборонців. Саме 14 жовтня кожного року святкується День захисника України. Цей день важливий і особливий для громадян нашої держави, адже за її незалежність полягло багато захисників. Через карантин урочистості були малочисельними, але з дотриманням усіх санітарних норм.

Олександр Товпига, начальник відділу у Полтавській області Міністерства у справах ветеранів

- Я багато втратив на тій війні: друзів, яких я там і знайшов. В тому числі, я особисто знав Олександра Максимова, танкіст, наш полтавець. Разом з ним загинули ще четверо з мого підрозділу хлопці, це були бої за Піски, за Донецьке летовище.

Вшанувати пам'ять тих, хто віддав своє життя за Україну, прийшли і представники влади. Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов привітав усіх захисників.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Сьогодні дійсно чудові свята: День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці і День українського козацтва. Ми маємо пам’ятати історію, яка у нас була. Я хочу привітати тих захисників, які зараз на Сході України боронять нашу цілісність, вони щодня стоять на варті. Я хочу побажати мирного неба, здоров’я і злагоди у сім’ях.

Стрічка новин