Президент привітав гвардійців із Днем захисника України

Президент привітав гвардійців із Днем захисника України

На території Маріїнського палацу, що у столиці, пройшли святкові заходи до Дня захисника України за участі Президента Володимира Зеленського, очільників державних органів влади, командувача Національної гвардії України генерал-полковника Миколи Балана та інших керівників силових та правоохоронних відомств. 

Під час урочистостей глава держави присвоїв почесні найменування трьом бойовим частинам Національної гвардії України, а також вручив державні нагороди офіцерам НГУ.

"Сьогодні для кожного українця важливий день – День захисника України, день відважних та незламних, день тих, завдяки кому ми знаходимося тут, на своїй землі, під своїми синьо-жовтими прапорами, у своїй вільній та незалежної України", – зазначив Володимир Зеленський.

За бойові заслуги, мужність, високий професіоналізм та зразкове виконання службово-бойових завдань 16-му полку охорони громадського порядку НГУ присвоєно почесне найменування – імені генерал-майора Олександра Радієвського, 40-му полку НГУ – імені полковника Данила Нечая, 3-й бригаді оперативного призначення НГУ – імені полковника Петра Болбочана. Глава держави вручив командирам цих підрозділів стрічки до бойових прапорів.

Також Президент зауважив, що День захисника України – це не тільки чоловіче свято, адже серед українських воїнів багато відважних і сильних жінок та дівчат, які на рівні з чоловіками мужньо виконують свій непростий обов’язок.

"Сьогодні ми дякуємо їм усім хоробрим чоловікам та жінкам, хлопцям та дівчатам зі Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та з інших силових структур. Дякуємо добровольцям, волонтерам, медикам і всім, хто служить Батьківщині!", – зазначив глава держави.

Водночас, Володимир Зеленський вручив високі державні нагороди, чергові офіцерські звання та ордери на квартири захисникам України. Глава держави подякував присутнім на церемонії військовим, волонтерам, медикам за збереження нашої незалежності, повідомляє пресслужба НГУ.

Стрічка новин