У Гадяцькому районі з цистерни стався витік аміаку

У Гадяцькому районі з цистерни стався витік аміаку

Постраждалих внаслідок викиду аміаку та загрози отруєння населення немає.

13 жовтня о 17:08 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення від сільського голови Лисівської сільської ради про викид аміаку із запобіжного клапану цистерни з аміаком  між с. Лисівка та с. Мала Обухівка Гадяцького району.

Рятувальники встановили що під час руху, водій аміаковоза побачив витік аміаку з запобіжного клапану та звернув на польову дорогу. До ліквідації аварії залучили від ДСНС 4 чоловіка та одну одиницю техніки. А також одну одиницю техніки та 2 чоловіка особового складу МПО Рашівка та пристосовану техніка для підвозу води місцевого господарства. Рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання.

О 19:30 до місця події прибув трактор з цистерною 7м3 для перекачки аміаку та зниження тиску в цистерні. О 20:20, до місця аварії прибуло 3 автомобільних цистерни. 

"У ході проведення аварійних робіт, аміак перекачаний в справну цистерну. Постраждалих внаслідок викиду аміаку та загрози отруєння населення немає", - йдеться у повідомленні ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Стрічка новин