У Полтаві пройшов кубок міста з кікбоксингу

Присвятили його Дню захисника та козацтва. Серед учасників – майже 60 спортсменів різного рівня підготовки. У ролі ж суддів – досвідчені профі, у яких за плечима – не один ринг.

У залі спортсмени готуються до поєдинків, деякі уже демонструють свою майстерність та техніку.

На кубок Полтави приїхали учасники з Кременчука та Гадяча. Загалом до 60 учасників боротимуться за титул кращого. 

Зураб Абдулаєв, президент Полтавської обласної Федерації кікбоксингу WAKO 

- Це турнір проводиться більше для новачків, щоб хлопці могли потренуватися, адже це кубок Полтави, присвячений Дню захисника України. Рівень хлопців є як слабкий, так і сильний. Є ті, які вперше виступають, так би мовити, з дебютом, а є ті, хто вигравали чемпіонати України та їздили на кубки Європи та світу. 

Суддями на кубку є спортсмени з досить солідним досвідом за плечима. Серед них – заслужений майстер України Олег Приймачов, рефері – майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу. 

Олег Приймачов, заслужений майстер спорту з тайського боксу 

- Саме ці змагання навчають юних спортсменів в подальшому тренуватися і підтримувати фізичну форму, обирати здоровий спосіб життя в альтернативу різним шкідливим звичкам і рости здоровими і сильними.

Серед запрошених на кубок з кікбоксингу – і представники Міністерства у справах ветеранів України.  

Олександр Товпига, начальник відділу в Полтавській області Міністерства у справах ветеранів України 

- Досі йде війна, люди гинуть, хворіють, і це наша молодь, це наше майбутнє. Яке воно буде, таке ж і майбутнє буде в нашій державі. 

Олександр Пусан, нач. повітряно-десантної служби військової частини А-1493

- Присутні на цьому заході, дуже приємно, що на даний момент користуємося авторитетом і нас звуть на такі заходи. І все для того, щоб ми приймали активну участь в розвитку нашої молоді, долучення її до заходів щодо розбудови ЗСУ України. 

Олег Панкратьєв, президент федерації таїландського боксу, заслужений тренер України

- У цьому місті я тренерував понад 30 років, тому мені дуже приємно, коли мене на такі заходи запрошують. Дуже приємно, що нас Полтавську область по досягненнях наших спортсменів в цих двох видах спорту – таїландський бокс чи кікбоксинг – ми їх не ділимо, бо в нашому клубі спортсмени виступали з обох видів спорту.

Саме же президент Полтавської обласної Федерації кікбоксингу WAKO додає: нещодавно Полтавські спортсмени повернулися із Всеукраїнського чемпіонату з кікбоксингу, який проходив в Черкасах. Область представляли 20 спортсменів, які здобули багато медалей та 1-3 призових місць.

Стрічка новин