Чому варто частіше вживати арахіс

Чому варто частіше вживати арахіс

Улюблений у всьому світі арахіс, мабуть, один з найпопулярніших видів горіхів. Однак арахіс — це більше бобові, ніж горіхи (арахіс росте під землею, а не на деревах).

Наповнений корисними жирами, рослинним білком і необхідними мікронутрієнтами, арахіс має багато корисних властивостей для нашого загального здоров'я від втрати ваги до кращого захисту від раку.

Покращує настрій. Арахіс не лише підтримує загальний стан мозку, але і сприяє поліпшенню психічного здоров'я. Завдяки амінокислоті під назвою триптофан арахіс допомагає стимулювати вироблення серотоніну, нейромедіатора, що регулює настрій.

Підвищує здоров'я шкіри. Виявляється, вам не потрібні дорогі зволожуючі засоби та засоби для догляду за шкірою, щоб підтримувати здоровий вигляд шкіри. Просто з'їжте жменю арахісу! Арахіс багатий на вітамін Е, який відомий своїми зволожуючими і загоюючими властивостями.

Сприяє схудненню. Звичайно, арахіс містить багато жиру і калорій. Але, як це не дивно звучить, арахіс може сприяти схудненню. Це тому, що арахіс багатий на клітковину і білок, які допомагають регулювати апетит.

Забезпечує здорову вагітність. Вагітним жінкам слід додавати арахіс у свій раціон — це гарне джерело фолієвої кислоти, вітамінів групи B, необхідних для розвитку плода. Фолієва кислота також допомагає знизити ризик вроджених дефектів.

Захищає від раку шлунку. Нові дослідження показують, що арахіс може відігравати важливу роль у профілактиці раку, особливо раку шлунку. Цей протираковий потенціал можна пояснити антиоксидантами та протизапальними агентами арахісу, такими як P-кумарова кислота.

Стрічка новин