У Полтаві провели благодійний забіг

Вперше біговий клуб та Європейське співтовариство з охорони праці ESOSH проводять Всеукраїнський Благодійний онлайн-забіг «Біжу за безпечну працю». Дистанції для забігу – 3 та 5 кілометрів. Деталі – у сюжеті. 

Збір – у парку «Перемога». В учасників ще є час на розминку, доки організатори вирішують нагальні питання. На початку забігу про кількість учасників ще не говорять, адже багато охочих подали заявки на участь в останній час.

Тетяна Годяк, член ради директорів Європейського співтовариства з охорони праці ESOSH

- Такий захід, він має бути дійсно масовим. І нам вдалося долучити і інші міста нашої країни. Будуть онлайн анонсувати свої забіги з Києва та інших міст. Я радію, що вдалося. Це перший наш забіг, і я радію та сподіваюся, що не останній. 

Інші міста могли долучитися, процедура проста: зареєструватися, скачати додаток на смартфон, обрати маршрут і пробігти дистанцію. Дані відправити організаторам. Дистанцію біжать 3 та 5 кілометрів. На старті всі мають запустити таймер, щоб засікти час, за який подолають дистанцію. Маршрут – парком «Перемога». Головне, щоб подолали необхідний кілометраж.

Сергій Чеботарьов, директор з промислової безпеки та охорони праці ПрАТ «ПГЗК»

- Цей забіг – це, перш за все, акція, яка дає людям замислитися, що безпека праці – це дуже важливо. Це є тим, що кожен повинен робити сам. А я як директор з охорони праці Полтавського ГЗК, моя участь тут – це місія, щоб люди бачили, і основна ціль керівників – це пропаганда та долучення людей.

Учасники – це цілі команди від підприємств, які вирішили долучитися в Полтаві. Така ж – і від Управління Держпраці в Полтавській області. Особисто вирішив бігти і його керівник Сергій Щербак.

Сергій Щербак, голова Управління Держпраці в Полтавській області

- Це дуже важливо, оскільки виробничий травматизм – важлива проблема у нас в країні. На жаль, багато людей травмується, немало людей гине на виробництві. Але ще раз, щоб привернути увагу людей, у нас організовано оцей захід.

Зібрані кошти підуть на допомогу сім’ям загиблих від нещасних випадків. Організатори сподіваються, що даний забіг стане чудовою традицією.

Стрічка новин