У Полтаві відбулося змагання водоканалів

На площі перед Полтавським академічним музично-драматичним театром ім. Гоголя відбувся конкурс «Кращий за професією». За призові місця боролися фахівці водоканалів Полтави та Кременчука. Планували приїзд учасників з усієї України. Проте, через карантинні обмеження змагалися лише 2 команди. Як це було – дивіться у сюжеті. 

Конкурс «Кращий за професією» починають офіційно. На площі перед театром вишикувались фахівці різних галузей.

Юрій Хіврич, президент асоціації «Питна вода України»

- Професія і професійна робота – це запорука того, що полтавці і кременчужани будуть отримувати якісні послуги і якісну питну воду.

Учасники змагань працюють на окремих локаціях. Всього – 7 спеціальностей – електрики, водопровідники, машиністи екскаватору, водії, бухгалтери, працівники служб водовідведення, обліку та реалізації.

Василь Забишний, суддя змагань

- По кожному направленню працюють відповідні фахівці, які мають відповідну кваліфікацію. Безпосередньо на водопровідній мережі робиться розширена заміна ділянки водопроводу з монтуванням водомірного вузла.

Судді оцінюють виконання різних, а деяких і незвичних завдань, на якість. Також фіксують і швидкість.

Олександр Малик, машиніст автокрану

- Щоб торкнутись до гвіздка, і фішка щоб не впала. На час. Роками навики набираємось потихеньку. У тому році не зайняв ніякого місця, бо багато учасників було. По часу не вклався.

Аліна Боровик, кореспондентка

- А зараз позаду мене починається одне із найвидовищніших змагань за сьогодні. Машиністи екскаватора намагаються ковшем взяти м’яча та закинути його до баскетбольної сітки.

Конкурс водоканалів «Кращий за професією» проводять з 2017 року. 

Стрічка новин