За лікування пацієнтів з COVID-19 НСЗУ виплатила медзакладам Полтавщини 108 млн грн

Понад 108 мільйонів гривень виплатила Національна служба здоров'я України медзакладам Полтавщини за лікування пацієнтів з COVID-19. 

Про це повідомила її прес-служба. І до кінця поточного року за підписаними договорами мають ще виплатити близько 178-ми мільйонів. Ці гроші передбачені для того, щоб пацієнти, які захворіли на коронавірус чи мають підозру, лікувалися безплатно, а медичні працівники, які ризикують своїм життям і рятують пацієнтів, отримали гідну надбавку до зарплати. 

Ще на початку пандемії у програму медичних гарантій НСЗУ включила додаткові медичні послуги, і серед них – тестування та лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією, так звані «ковідні пакети». НСЗУ платить мобільним бригадам за тестування пацієнтів, закладам екстреної медичної допомоги, а також – лікарням, де надають стаціонарну допомогу. У Полтавській області на надання стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19 законтрактовано 11 лікарень.

Анна Фенчак, заступниця директора департаменту НСЗУ

- Держава подбала про те, щоб забезпечити пацієнта допомогою при короновірусній хворобі. Національна служба здоров'я покриває видатки пацієнта у випадку виклику швидкої допомоги, або у випадку необхідності проведення тестування вдома мобільною бригадою. Або у випадку стаціонарного лікування пацієнта тарифи, які передбачені на ці послуги, покривають витрати, які несуть заклади, які надають пацієнтам цю допомогу. За це повністю заплатила держава.

Стрічка новин