Позачергову сесію Полтавської облради перенесли

Причина – не погодили порядок денний на другу частину 34-ї позачергової сесії. Розглянути депутати мали понад 50 питань. Деталі розповість Анна Ружін.

На початку засідання сесії традиційно – нагородження полтавців за вагомий внесок. На самому порядку денному – 23 головні питання та 29 додаткових.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради 

- Найважливіше – це бюджет. Це не перевиконання, а перекидка між статтями. Майже 67 мільйонів. Перекинути з тих напрямків, де була економія на напрямки охорони здоров'я. Ми хочемо вкласти кошти під час другої хвилі або ж це початок першої, яка зараз в Полтавській області.

Проте під час внесення питань до порядку денного депутати не знайшли спільного бачення роботи. Суперечки виникли спочатку під час підтримки програми по Аеропорту «Полтава». 

Після цього, коли депутати не підтримали розгляд питання бюджету, Олександр Біленький зібрав голів фракцій для консультацій, щоб знайти спільне бачення розв’язання ситуації.

Проте депутати згоди не дійшли, тож голова Полтавської облради Олександр Біленький оголосив перерву у засіданні. 

Олександр Біленький, голова Полтавської обласно ради 

- У нас не відбулося головне із засідань – це засідання бюджетної комісії. На жаль, депутати, левова частка членів комісії, хворіють або перебувають на самоізоляції, включаючи голову комісії. Ми ці питання проводили через профільні комісії і там питань не виникало. Були пропозиції, але заперечень не було. Ми проведемо розширене засідання бюджетної комісії. Усі правки, які мають депутати, внесемо до проєкту бюджету, а потім винесемо на сесію Полтавської обласної ради. В принципі вона може відбутися завтра чи післязавтра у будь-який день.

Стрічка новин