Згідно із законом про вибори народних депутатів, в Україні на позачергових парламентських виборах 30 вересня будуть широко представлені місії міжнародних спостерігачів

На виконання вимог цього закону головою облдержадміністрації Валерієм Асадчевим видано розпорядження про створення робочої групи із забезпечення сприяння роботі спостерігачів.

Понад двісті міжнародних спостерігачів на сьогодні виявили бажання бути присутніми на виборчих дільницях Полтавської області під час виборів до Верховної Ради України. У складі іноземних місій – різні за фахом й віком громадяни, та всі вони, розповідає керівник робочої групи зі сприяння спотерігачам Сергій Ясинський, мають бути з власним досвідом роботи у виборчому процесі та мати рекомендації громадськості. На допомогу іноземцям робоча група готує «Пам'ятку міжнародному спостерігачеві», де двома мовами буде викладена інформація про основні підприємства інфраструктури Полтавського регіону, телефони та адреси першої необхідності, координати територіальних виборчих округів та комісій. У разі потреби міжнародні спостерігачі будуть забезпечені актами українського законодавства, інформаційними матеріалами про Полтавщину, політичні рухи та партії.

Стрічка новин