Полтавка стала заслуженим лікарем України

Відзнаку отримає від Президента. Доктора медичних наук Наталію Литвиненко відзначили за особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм. 

Закінчила Українську медичну стоматологічну академію, вступила до інтернатури з неврології. Після закінчення працювала 10 років у першій міській лікарні неврологічного відділення. Вступила до аспірантури в УМСА та тривалий час працює лікарем-неврологом і співробітником кафедри нервових хвороб.

Наталія Литвиненко, доктор медичних наук

- Наше завдання це все ж таки, навчити студентів медицині, навчити лікарів-інтернів неврологів - неврології і постійно навчати лікарів-неврологів Полтавської області. Вважаю основною роботою - це лікування пацієнтів. Займаюсь консультаціями пацієнтів амбулаторних Полтавської області. Займаюсь консультаціями по обласній лікарні і різних закладах Полтави.

Кожен день роботи медика це постійне навчання та вдосконалення професійних навичок. Одне з найголовніших завдань лікаря - слідкувати за власним здоров’ям, щоб надалі мати змогу допомагати іншим.

Наталія Литвиненко, доктор медичних наук

- Мої поради лікарям: не забувати про себе, не забувати про свою сім’ю, не забувати про своє здоров’я. Ходити в спортивні зали, шукати позитивні моменти. Тим паче, що  зараз ми кругом бачимо дуже багато негативу, але не пускати це в своє серце і знати, що ти спрямовуєш свою роботу для пацієнта, але і для себе, і для свого здоров’я.

Зі слів Наталії Литвиненко, звання «Заслужений лікар України» це наслідок професійної праці протягом життя. Підтримка батьків, колег та пацієнтів допомогла їй залишатися мотивованою та впевненою у своїй справі

Михайло Дельва, завідувач кафедри, професор, доктор медичних наук

- Мені як учню Наталії Володимирівни з одного боку дуже важко, а з іншого боку дуже просто розповідати про неї. Хворі із всієї Полтавської області приїздять до неї на консультацію, коли мають справу саме в складних і невирішених клінічних випадках.

Олександр Ізюменко, лікар-інтерн 

- Наталія Володимирівна дуже видатна людина, видатний педагог. В першу чергу це для мене як молодого лікаря, що навчається дуже важливо. Вона може дуже вдало ділитися зі своїми молодими колегами тому як навчити нас, молодих лікарів, лікувати захворювання. Такого, я б сказав, дуже непростого розділу медицини як неврологія.

Катерина Таряник, доцент, кандидат медичних наук

- Це вчитель з великої літери, її державна заслужена нагорода, вона дійсно нагорода, яка заслужена. Я вважаю, що нехай заслужена державна нагорода: чуйність, повага та шана людей надихають на нові досягнення, на особисті цілі, внески та на піднесення, взагалі, у всьому світі.

Стрічка новин