Засідання у справі «кривавої арки»

Сьогодні в Октябрському районному суді Полтави відбулося засідання у справі так званої «кривавої арки». На цьому засіданні мали сказати своє останнє слово підозрювані у цій справі, але вони до суду не з'явились. Більше знає наша кореспондентка Євгенія Манич.

Ці кадри із події, яка сталася біля газетного ряду у Полтаві у квітні 2017 року. Тоді мирна акція, на якій мешканці міста прийшли висловити свій протест з приводу будівництва в арці, де раніше був «Газетний ряд» по вулиці Соборності, 27, переросла в криваве місиво. У сутичках між активістами та охоронцями із Кременчука полтавці Олександр Коба та Дмитро Юденко отримали ножові поранення. 

З того часу минуло три роки, але вердикт у цій справі й досі не винесений. 6-го жовтня в Октябрському районному суді відбулося  чергове засідання. Підозрювані у справі «кривавої арки» Анатолій Прядко та Євгеній Усенко мали сказати останнє слово. Та Усенко на засідання не з’явився. Суду продемонстрували довідку із медичної установи. Згідно з документом, підозрюваний знаходиться на стаціонарному лікуванні з 1 жовтня по теперішній час. Суддя Анатолій Савченко призначив розгляд справи «кривавої арки» на 24 грудня. 

Руслан Пічугін, прокурор Полтавської місцевої прокуратури Полтавської області

- Якщо до 24-го грудня останнє слово обвинуваченими буде проголошено, я думаю, є достатня кількість шансів, що вирок судом буде оголошений до кінця 2020 року.

Дмитро Юденко сподівається, що після трьох років тяганини справа все ж таки дійде до свого логічного завершення.

Дмитро Юденко, потерпілий

- Чекали, що вирок почнуть озвучувати. Суддя потім повинен був піти в нарадчу кімнату, але самі бачите, не так сталося, як гадалося. Якщо ми вирішуємо все законним чином, треба чекати, значить.

Стрічка новин