У Полтаві презентували книгу Богдана Безхутрого «Треті півні»

У Полтавській обласній бібліотеці ім.І.П.Котляревського презентували книгу Богдана Безхутрого «Треті півні». Це філософсько-сатиричний роман-епопея, який порушує актуальні питання національної ідентичності кожного українця. Презентацію відвідали і наші журналісти.

«Треті півні» – перша книга Богдана Безхутрого. Вона вийшла влітку 2020 року у видавництві «Зелений пес». Робота над нею тривала 5 років. Написана книга сучасною українською мовою, яка, до речі, буде близькою полтавцям, адже сам автор має тутешні корені.

Богдан Безхутрий, автор сатиричного роману «Треті півні»

- Книга задумана була як сатиричне втілення основної проблеми, яка не дає можливості українському народові розвиватися повноцінно і повнокровно, – це проблеми малоросійства, проблеми меньшовартості, проблеми вторинності, яка, на жаль, поки що не подолана, а коріннями сягає вона в глибоку давнину.

Зі слів автора, основним стимулом до написання стала проблема національної ідентичності кожного українця.

Богдан Безхутрий, автор сатиричного роману «Треті півні»

- Безпосереднім, природнім чинником був мій тісний зв’язок ще з дитинства з Полтавщиною, де фактично і черпався мій весь матеріал, який потім ліг як основа в текст і літературно-оформлений, літературно-оброблений – полтавський досвід.

Книга вийшла накладом у 1000 примірників. Знайти її можна в книгарнях та інтернет-магазинах України.

Стрічка новин