Жителі села Абазівки вимагають облаштувати зупинку

Декілька років поспіль жителі села Абазівки під Полтавою просять облаштувати їм додаткову автобусну зупинку. Люди чекають транспорт на небезпечній ділянці дороги і, щоб потрапити до автобусу, вимушені перелазити через відбійник. Подробиці дізнавалась наша кореспондентка Євгенія Манич.

У селі Абазівка місцеві жителі просять створити їм додаткову зупинку на трасі державного значення М-03 Київ-Довжанський. Жителі села самостійно собі облаштували зупинку у вигляді старого відра та шини. Люди говорять: ходити до іншої зупинки їм далеко, тому і створили таку імітовану. 

Володимир Лукаш, житель села Абазівка

- Коли робили оцю трасу, було громадське слухання в селі. Питання, яке задавали люди, як буде із зупинками. Говорять: як були, так і будуть. Виявляється, при закінченні робіт з правої сторони дві зупинки на село, а зліва – одна тільки, де центральний перехід. Люди перелізають через відбійник.

Петро Карпусь, житель села Абазівка

- Зупинки немає. І люди переходять через три перепони, на ту сторону зупинки, а це небезпечно. Було так, що і людей збивають, і не встигаємо ми на ту маршрутку. Йдемо сюди, перелазимо тут.

За роз'ясненням ми інформаційним запитом звернулись до Служби автомобільних доріг у Полтавській області. А саме, за яким планом будували та облаштовували зупинки у селі Абазівка. Нам повідомили: Громадські слухання відбувалися у відповідності із чинним законодавством. А реконструкція даної дороги відбувалася за проєктом «Реконструкція автомобільної дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці Лубни-Полтава». Робочим проєктом на даному відрізку дороги передбачено одну зупинку праворуч і дві – ліворуч.  

Стрічка новин