ЦВК затвердила форми протоколів для тервиборчкомів на місцевих виборах

ЦВК затвердила форми протоколів для тервиборчкомів на місцевих виборах

4 жовтня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого Комісія затвердила форми протоколів територіальних виборчих комісій про підсумки голосування та результати виборів (голосування) депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних, міських рад, сільських, селищних, міських голів.

Окрім того, затверджено Порядок виготовлення, передачі та вимоги до протоколів територіальних і дільничних виборчих комісій, повідомляють на сайті ЦВК.

Порядок регулює питання виготовлення та вимоги до протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях з відповідних місцевих виборів, протоколів територіальних виборчих комісій про підсумки голосування в межах відповідного виборчого округу (його частини), протоколів ТВК про результати виборів (голосування) з відповідних місцевих виборів та їх передачі відповідним виборчим комісіям.

У звʼязку з надходженням подань щодо зміни складу ТВК Комісія внесла зміни до складу низки територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 10 серпня 2020 року № 172.

Про історію виборчого процесу на Полтавщині, можна переглянути тут.

Стрічка новин