Підсумки місяця навчання у закладах освіти

Полтава з 5 жовтня переходить до «помаранчевої» COVID-зони. Місяць навчання в умовах карантину уже позаду. Але яка наразі ситуація з навчанням у закладах освіти Полтави та Києва? Чи пішли на карантин і коли чекати малечі на канікули? Анна Ружін – далі.

Маски, антисептики, вимірювання температури та соціальна дистанція. Вхід до закладу для батьків та журналістів заборонений. За такими правилами живуть освітні заклади Полтави. За словами заступниці міського голови Тетяни Юрченко, зараз у Полтаві немає шкіл і дитячих садочків, які б повністю закрили на карантин. На самоізоляцію відправляють окремі класи, де були підтверджені випадки зараження учнів на коронавірус. Та й з канікулами, обіцяють, все буде без змін. 

Юрій Матвієнко, начальник управління освіти Полтавського МВК

- Я сподіваюся, що осінні канікули розпочнуться вчасно, власне, так як і було заплановано. Не виключено, що в зв'язку із ситуацією, яка складається, розпочнемо на два дні раніше. Але прошу не сприйняти це як перенесення канікул. Канікули, як і годиться, припадуть на останній тиждень жовтня.

Станом на 1 жовтня в області 7 дитсадків, 19 шкіл, 3 коледжі і 2 виші закриті/переведені на дистанційне навчання.

Інформацію про це повідомили на сайті Департаменту освіти та науки Полтавської обласної державної адміністрації. 

Столиці країни поки що нічим похвалитися, але, як говорить мер Києва Віталій Кличко, ситуація контрольована. 

Віталій Кличко, мер Києва 

- На сьогодні у місті закриті на карантин 4 школи через випадки захворювання на коронавірус у вчителів. Дві школи відновили навчальний процес після карантину. Також зменшилася кількість класів, що перебуває на самоізоляції через хворобу учнів.

Станом на 2 жовтня у столиці 275 класів в 116 школах – на дистанційному навчанні. 365 школярів та 205 педагогів хворих на коронавірус.

Стрічка новин