У Лубнах перевірили транспорт на дотримання карантинних вимог

Із понеділка у Полтаві почне діяти «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки. До «жовтої» ж зони включили Диканський, Лохвицький, Миргородський, Новосанжарський, Полтавський та Шишацький райони, а також Миргород та Лубни.

У місті над Сулою нещодавно перевірили транспортні засоби, які здійснюють перевезення пасажирів міського та приміського сполучення щодо дотримання карантинних вимог. У складі спільного рейду працювали співробітники райдержадміністрації, відділу поліції та управління Держпродспоживслужби. Вони стверджують: подібні перевірки передусім мають профілактичний та інформаційний характер. Втім, подальше нехтування правилами карантину може загрожувати водіям та пасажирам уже реальними штрафами.

Любов Логвин, начальник відділу Лубенської РДА

- Ми перевіряємо, чи знаходяться пасажири у салонах автобусах у масках, чи є антисептичні засоби у салоні автобуса та як водії дотримуються вимог стосовно допуску у салон автобусу пасажирів без масок.

Сергій Громенко, старший інспектор Лубенського відділу поліції

- На даний час проводитимуться профілактичні бесіди. Будуть складатися адміністративні протоколи і накладатимуться штрафи як на посадових осіб, так і на громадян, які знаходитимуться без захисних масок.

Стрічка новин