У Полтаві поблизу ОЦЕВУМу відкрили Сквер матері і дитини

Багато років цей сквер вважався нічиїм і був занедбаний, але нині ситуація змінилася. Парк повністю відреконструювали, встановили новий дитячий майданчик та майданчик для занять із воркауту. 

Близько 20 років ця частина земельної ділянки була нічиєю. Тут було багато бруду та ніякого навіть натяку на інфраструктуру для дітей та дорослих. Але нині Сквер матері й дитини отримав другий шанс на життя. 

Едуард Волков, депутат Полтавської міської ради 

- Раніше, фактично по документам, ця територія навіть не була парковою зоною, вона не була визнана, назви у неї теж не було, як такої. Фактично з нею можна було робити все, що завгодно. Хочеш – кіосками заставляй, хочеш – будинок будуй. Ми почали з того, що привели документи в порядок, оформили землю, оформили цю територію, як зелену зону. Потім почали проектування.

До створення проєкту запросили осіб з інвалідністю, які внесли свої побажання для більшої зручності та комфорту у парковій зоні. Тому тут й поклали тактильну плитку, зробили зручні з’їзди. Для дітей створили безпечну розважальну зону. Та встановили майданчик для занять із воркауту.

Тетяна Юрченко, заступниця міського голови з економічних та соціальних питань

- Дуже багато дітей навколо, і десь поблизу немає дитячого майданчика. Тут були платні надувні батути завжди, і матері скаржилися на те, що дітям треба проводити десь час, а це великі кошти. Ми почали розбудову цього парку і перетворили його на Сквер матері та дитини.

Полтавцям ініціатива з реконструкції та створення нової дитячої зони відпочинку – до вподоби. Говорять: раніше на це місце було страшно дивитися, а зараз щодня сюди приходять батьки з дітьми.

Ольга, полтавка 

- Дуже задоволені, тому що ми живемо дві зупинки звідси, але ми кожного дня приходимо на цей майданчик, дитинці моїй дуже подобається тут гратися, особливо гірка.

Вікторія, полтавка

- Дуже ми чекали цього відкриття. В карантин ми сюди приходили, було закрито, коли вона почалася будуватися. Кожного дня ми сюди приходимо після садочка. Дуже добре, що така ініціатива відновити і збудувати його, для діток це, звісно, це веселощі.

Вікторія, полтавка

- Мені дуже подобається, діткам дійсно подобається тут. Ми сюди приходимо, ми живемо на Зигіна, але ми сюди приходимо, так як дійсно цей майданчик дуже класний. І на тренувальний ми також приходимо, дітки стараються, навіть прес пробують качати.

Проєкт ще повністю не завершений. У майбутньому тут планують встановити нову «шведську стінку» та побудувати кімнату матері й дитини.

Стрічка новин