Полтавській обласній бібліотеці – 125 років

До відзначення поважного віку установи фахівці підійшли серйозно і видали бібліографічний покажчик, де зібрані усі надбання за цей час. Як з'явилася ідея підготовки та видання такого довідника, знає Анна Ружін.

Задум та мрія зібрати всі надбання в одному виданні була давно, але все не наважувалися на серйозну і водночас – кропітку роботу. Лише на 125 річницю з дня заснування бібліотеки вирішили підготувати таке видання – бібліографічний покажчик. Робота тривала досить довго, адже все потрібно перевірити, щоб не було неточностей. 

Лариса Карпенко, головний упорядник видання, провідний бібліотекар відділу краєзнавства

- І вийшло у нас 1220 позицій. 1220 записів про нашу бібліотеку. 1,5 роки праці. Ідея виникла давно, але працювали 1,5 роки, підіймали кожне джерело, відкривали кожну газету, дивилися на кожну статтю, а ще й для себе відкрили багато нового. Ми відкрили декілька дат заснування відділів, імена дарувальників, які дарували книги, нові імена працівників, про яких ми не чули й не знали.

Над книгою працювали співробітники відділу краєзнавства, укладачі та рецензенти. Тож до кропіткої праці долучилися майже всі працівники бібліотеки. І тепер уже презентують готове видання. 

Тетяна Зеленська, директор Полтавської обласної бібліотеки ім.І.Котляревського

- На жаль, наш ювілей, котрий був у квітні, припав на карантин, і ми не змогли ні гідно відсвяткувати таку велику подію, ні презентувати цей покажчик, над яким працювали працівники відділу краєзнавства й бібліографії.

Говорять, книга стане в нагоді тим, хто займається наукою, або ж хто в майбутньому захоче написати історичну книгу про їх бібліотеку. Цей покажчик допоможе знайти необхідну літературу.

Стрічка новин