День працівника освіти в умовах карантину

Але це ніяк не впливає на урочистість події. Для педагогів це – не просто дата, а ще один привід зібратися та обговорити творчі ідеї та задумки. А ще цього дня будуть приймати й нагороди за свої творчі здобутки.

У залі – освітяни, ті, хто, не покладаючи сил, працює на благо розвитку підростаючого покоління. Навчає, лікує чи виховує. Усі вони мають беспосередній зв'язок з Днем вчителя, який відзначають у першу неділю жовтня. 

Оксана Зуб, директор Полтавського міського центру дитячих юнацьких клубів за місцем проживання

- Ця нагорода для всього нашого колективу Полтавського юнацького клубу за місцем проживання. Наш заклад є унікальним, так як представництво закладів мережі розташовані майже у всіх куточках нашого міста. Хотілося, щоб у всіх мікрорайонах, особливо віддалених, було представництво дитячого юнацького клубу.

У період карантину умови праці змінилися, адже все перейшло у формат онлайн. Але це ніяк не відмінило заняття навчання дітей. Для когось дистанційне навчання стало більш напруженим, а хтось сприймав його з легкістю. Тим не менше, перший місяць навчання уже минув. У багатьох з'явились власні інтерактивні розробки, як навчати дітей. 

90 кращих працівників сфери освіти цього дня отримують нагороди: нагрудні знаки, премії та почесні грамоти від Полтавської міської ради. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- День вчителя – завжи звичне для нас свято, яке ми відзначаємо з особливими трепетом в душі. З вчителя розпочинається все в нашому житті, а це аж з дитячого садочку. Потім – перша вчителька, викладачі, куратори в університеті.

Олександр Шамота також зазначив: за останні роки доклали зусиль для підняття зарплат учителям. Так надбавку за складність підвищили з 5 до 20%, а щорічну премію – з 700 до 1200 гривень. Окрім того, в кінці року всі освітяни отримають додаткову премію за результатами року.

Крім відзнак, представників освітньої сфери вітали й святковими виступами колективів.

Стрічка новин