Другий місяць осені відкриває міжнародне свято – День музики

У Полтаві, в торгово-розважальному центрі «Київ», з нагоди свята відбулась виставка гітар колекціонера Євгенія Упорова. Всі охочі могли спробувати себе і у ролі музикантів.

Євгеній Упоров - справжній ентузіаст своєї справи. Тож до дня музики вирішив показати полтавцям власну колекцію та поспілкуватись з ними мовою музики.

Євгеній Упоров, музикант-аматор

- Музика, взагалі, для мене це все. Кожен раз з собою на подібні заходи вожу магнітофон, який був придбаний мною у віці 14 років. З цього час все і почалося. Я все життя з музикою.

Євгеній Упоров, згадує, що перший досвід гри на гітарі отримав від брата у віці 12 років. Початківцям бажає обрати інструмент, який буде ближчий до душі. 

Євгеній Упоров, музикант-аматор

- Найголовніше - це те, щоб цей інструмент не відбив бажання займатися музикою. Взагалі, якщо інструмент, якимось чином не підходить дитині - це може зіграти рокову роль і дитина не буде грати.

Поєдналися з музикою і полтавці. Для дівчат такий досвід виявився надзвичайно приємним.

Анастасія та Вікторія, полтавки

- Під музику можна рухатися, під музику можна трішки посумувати, трішки повеселитися і це невід’ємна частина життя.

До речі, музика дозволяє позбутися від тривоги та стресу. Психологи впевнені в тому, що завдяки музиці трохи легше і набагато ефективніше можна досягти поставленої мети.

Стрічка новин