У Полтаві на розподільному газовому щиті невідомі підвісили предмет, схожий на гранату

У Полтаві на розподільному газовому щиті невідомі підвісили предмет, схожий на гранату

На місці працює поліція.

2-го жовтня близько 12:50 до поліції міста Полтава надійшло повідомлення від працівників газової служби про те, що на вулиці Шевченка, на огородженні газового розподільного щита виявлено предмет, схожий на гранату.  

На місці виявлення ймовірного боєприпасу працюють слідчо-оперативна група відділення поліції №1, спеціалісти вибухотехнічної служби поліції Полтавщини та кінологи. Охорону місця події забезпечують екіпажі патрульної поліції, повідомляє поліція Полтавської області.

За інформацією на сайті поліції, станом на 16:15, гранату знешкодили.

Для безпечного вилучення ймовірного боєприпасу залучили парцівників вибухотехнічної служби поліції Полтавщини. За попереднім висновком спеціалістів-вибухотехніків, знайдений на місці події предмет схожий на ручну гранату «РГД-5». Спеціалісти вибухотехнічної служби привели гранату у безпечний стан та спрямували на експертизу.

Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 263 Кримінального кодексу України – незаконне поводження з боєприпасами. Поліція встановлює осіб, які можуть бути причетними до кримінального правопорушення.

Стрічка новин