9 кримінальних проваджень та 11 адмінпротоколів склали за порушення виборчого законодавства на Полтавщині

9 кримінальних проваджень та 11 адмінпротоколів склали за порушення виборчого законодавства на Полтавщині

Найчастіші порушення стосуються виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, де немає відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Від початку передвиборчої кампанії, яка стартувала в України 5 вересня, до поліції Полтавщини надійшло 83 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства.

Начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський повідомив

"Станом на 2 жовтня за фактами повідомлень про порушення виборчого законодавства слідчими поліції області відкрито 9 кримінальних проваджень, більшість із яких за статтею 160 ККУ - підкуп виборців. Крім того поліцейськими превенції складено 11 адміністративних протоколів. У більшості протоколи складені стосовно правопорушників за статтею 212-13 КУпАП - виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск". 

У поліції зазначають, що під час перевірки кожного повідомлення, які надходили до поліції з різних джерел,  у 19 випадках інформацію не підтвердили. А ще по 42-ох проводять ретельну перевірку.

Стрічка новин