Сьогодні, 1 жовтня, у світі відзначають день людей похилого віку

Наші кореспонденти разом з соціальними працівниками побували у гостях однієї полтавки Валентини Михайлівни. Подробиці дивіться у наступному сюжеті.

75-річна Валентина Завалішина – пенсіонерка, яка користується послугами реабілітаційного центру, має 50 років трудового стажу. Сьогодні, як і багато років поспіль, очікувала на прихід соціального працівника. 

- Добрий день.

- Я вас вітаю зі святом День людей похилого віку. Як ваше здоров’я? Як самопочуття? 

- Добре, добре, вранці було так, не дуже гарно, потім прийняла ліки, й зараз гарно.

Зі слів Валентини Михайлівни, літні люди потребують допомоги як фізичної, так і моральної. В цьому їй допомагає Лідія Петрівна, яка завжди підтримає порадою та за потреби перевірить тиск.

28 років робити соціальним працівником, саме такою цифрою може похвалитися Лідія Волошина. Починала вона цей шлях з підробітку, але згодом не змогла залишити.

Лідія Волошина, соціальний працівник

- Ви знаєте, цю професію треба любити, ми прикипіли до них серцем, ми відчуваємо їхню потребу. На даний час, ви розумієте, на скільки, ми і мудрості навчилися. В молодому віці зовсім інші погляди на життя. До речі, я на цій роботі багато чого навчилась: доброті, мудрості, звичайного людського життя, яке ми не цінуємо.

До речі, у 2020 році виповнюється ювілей – 30 років з дня встановлення Міжнародного дня людей похилого віку. У світі це свято шанують та поважають, Полтава не стала виключенням.

Стрічка новин