Український боксер захищатиме титул Інтернаціонального чемпіона за версією WBO

Український боксер Денис Берінчик готується захистити титул Інтернаціонального чемпіона за версією WBO у легкій вазі. Його суперником буде румунський спортсмен, старший за нього на 6 років. Бій відбудеться за тиждень. Як проходять останні тренування перед боєм, бачила наша київська журналістка Лідія Дмитрашко.

Лідія Дмитрашко, кореспондентка

- Останні тренування українського боксера Дениса Берінчика перед захистом титулу Інтернаціонального чемпіона за версією WBO проходять у Києві. За тиждень він зустрінеться з румунським боксером на ринзі.

Ця підготовка максимально важлива, - розповідає боксер. Він ще має позбутися зайвої ваги, щоб захистити титул у легкій категорії. Суперником чемпіона стане титулований боксер Віорел Сіміон на прізвисько «бомбардувальник», старший за українця на 6 років. 

Денис Берінчик, український боксер, Інтернаціональний чемпіон за версією WBO у легкій вазі

- Cуперник завжди буде йти вперед. Інших видів, стилів, я думаю, що він не вміє. Він завжди наполегливий, б'є бокові удари. Прямий Джеп у нього непоганий. Ми дивилися його бої, у нього купу в інтернеті. Боксував він з різними суперниками, з різними іменами. Володіє різними титулами.

Денис на бій налаштований серйозно, а на зухвалі заяви суперника реагує з посмішкою.

- Скажу, що в 6 раунді - я йому подарую цей раунд, щоб його в 7-м забити.

Тренер чемпіона розповідає: до поєдинку готувалися ретельно, провели шеститижневі збори в Карпатах, де відточували як фізичні, так і стратегічні уміння  спортсмена. 

Єгор Голуб, тренер Дениса Берінчика

- Тритижневі ОФП по 3 тренування у день. І тритижневе СФП, коли почалися спаринги. Головне, що все було без травм. Ми відпрацьовували під суперника комбінації. Було 4 спаринг-партнера. Потім одного так вийшло, що він травмувався під час спарингу. І залишилося троє.

Бій між румунським і українським боксерами за титул Інтернаціонального чемпіона за версією WBO у легкій вазі відбудеться 8 жовтня під Києвом. Підтримати українця можна в онлайн-трансляціях.

Стрічка новин