Мешканців під’їзду в будинку на Огнівці затопило

Вночі від негоди постраждала багатоповерхівка. Вода текла з 10-го аж до першого поверху. Як це пережили полтавці та чи виправили ситуацію сьогодні – з'ясовувала Аліна Боровик.

Так виглядав перший поверх під’їзду будинку на бульварі Щепотьєва 30 вересня ввечері. Дощ тут побував у всіх шпаринах. З даху через сходи стікав водоспадом. Люди на ранок ще не оговтались. 

- У мене по сходах, я взяла змітала, щоб мені через поріг у тамбур не налилось.

Заходимо до під’їзду. Бачимо лише наслідки стихії. На стінах потьоки. Мешканець квартири на 5 поверсі Олександр ділиться, повертався додому близько 22 години. 

Олександр Штанько, мешканець будинку 

- Щоб зайти у під’їзд, мені потрібно було стати на відра, тому що води там було см 5-10. Там дівчата відрами виливали цю воду. На кухні теж просочилась вода з труби. Текла по стільниці і внизу по підлозі.

На 8-му поверсі квартири постраждали сильніше. Пані Ользі довелось вичерпувати із кухні калюжі. Говорить, поталанило, що ремонту після цього не потребує. 

Ольга Мележик, мешканка будинку  

- Стояла тут, якби не гнали воду, не направляли на сходи, через поріг би пішла у квартиру вода, хоч кухню і так залило. Вода стоїть напівбасейном. Вимокали. Спати я лягла десь у пів 3 ночі. Поки порядки понаводила, повитирала все, повимокала.

Виявилось, що протікати почало через забиту трубу на даху будинку. Про це розповідає начальник відділу оперативного реагування управління ЖКГ виконкому міської ради Сергій Зубань. 

Сергій Зубань, начальник відділу оперативного реагування управління ЖКГ виконкому ПМР

- Зливосток покрівля там рубероїдна. Використовувався для будівництва також покрівлі гранвідсів. Він забив саме цей зливосток. Вода, яка потрапляла у цей зливосток, вона з гранвідсівом забили цей зливосток. Потім під напором води розійшлася сама труба.

За словами Сергія Зубаня, в обід 1 жовтня співробітники ЖЕО №2 виконали поточний ремонт системи зливостоку. Також замінили пошкоджену решітку, яка не пускатиме гранвідсів до зливостоку.

Стрічка новин