Призначили заступника голови Полтавської ОДА

Призначили заступника голови Полтавської ОДА

1 жовтня Богдан Юрійович Бабіч офіційно приступив до виконання обов’язків на посаді заступника голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Полтавської обласної державної адміністрації.

Відповідне розпорядження про призначення голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов підписав 28 вересня 2020 року, йдеться на сайті Полтавської ОДА.

Новопризначений заступник голови ОДА впроваджуватиме діджиталізацію регіону в таких напрямках: створення реєстрів для органів місцевого самоврядування області, оцифровування бізнес-процесів структурних підрозділів обласної державної адміністрації, їхня взаємодія з державними реєстрами, розбудова мережі ЦНАП області за єдиними стандартами та правилами, підключення всіх соціально-економічних об’єктів до мережі Інтернет.

Біографічна довідка

  • Богдан Юрійович Бабіч народився 20 листопада 1985 року в Полтаві. У 2009-му закінчив Полтавський національний технічний університеті імені Юрія Кондратюка за напрямком "Економіка підприємства".
  • Працював інспектором комунального підприємства "Дизайн міського середовища" Полтавської міської ради, менеджером із права, бухгалтерського обліку, досліджень ринку, консультацій з питань комерційної діяльності та управління у ФОП.
  • У 2009-2016 роках був фізичною особою-підприємцем у Полтаві. У 2014-2020 роках працював заступником директора комунального підприємства "Міськоформлення" Кременчуцької міської ради, де створював муніципальну інформаційну систему.

Стрічка новин