Презентували застосунок е-Poltava

У Полтаві презентували програмний продукт е-Полтава Місто у твоєму смартфоні в межах концепції Poltava SmartCity. Створили його, аби спростити життя полтавцям. Які функції буде виконувати додаток та хто ним може користуватись, дізнавались наші кореспонденти.

Робота над додатком E-Poltava почалася ще у 2019 році, працювали над ним близько 10 місяців. Головна ідея застосунку – зробити Місто у смартфоні. Після внесених корективів до функцій його презентувала ГО «Інститут аналітики і адвокації».

Юрій Ромашко, виконавчий директор ГО «Інститут аналітики і адвокації»

- Головна ідея E-Poltava – це зробити Місто у смартфоні. Це те, чого ми прагнемо і те, до чого ми будемо поступово іти. Це сервіс, який допомагає покращити комунікацію влади та містян. Зробити окремі послуги більш зручними в їх отриманні.

Нині функцій у додатку сім. Це новини міста, push-сповіщення, карта проблем міста, транспорт Полтави, опитування громадян, інформація для туриста і запитання та відповіді. У майбутньому кількість функцій планують розширити. 

Юрій Ромашко, виконавчий директор ГО «Інститут аналітики і адвокації»

- Все лише починається, тому що це лише фактичний випуск, і далі робота буде продовжена. Сьогодні створили платформу, на яку додали перші функції, але ці функції будуть і далі додаватися, система буде модифікуватися, покращуватися. Робота лише починається.

Створювали додаток команда дизайнерів, аналітиків та системних програмістів. Створили такий програмний продукт з нуля, діляться розробники.

Олександр Береза, розробник

- Ми розпочали з нуля. Були деякі варіанти, коли нам пропонували «візьміть наше», але воно було дуже сухе. І брати щось таке, ми просто відмовились від цієї ідеї. Наразі, я вважаю, що це було правильним рішенням. Ми змогли зробити те рішення, яке ми хочемо. Адаптувати його дуже швидко, де і що робити. Тому ми писали все з нуля.

Нині застосунок можна завантажити для системи як Android так й iOS. Користуватися ним можна буде одразу після простої реєстрації.

Стрічка новин