Бізнес-марафон та STEM-освіта: нагородження переможниць

Сьогодні підбили підсумки Полтавського наукового онлайн симпозіуму «STEM-освіта – ти зможеш уже». Учасниці презентували свої педагогічні напрацювання та ділились досвідом одна з одною. Крім цього, у Галереї мистецтв нагородили учасниць конкурсу стартап-проєктів «Полтавський жіночий бізнес-марафон». Детальніше про події – у сюжеті Аліни Боровик.

Учасниці конкурсу стартап-проєктів «Полтавський жіночий бізнес-марафон» презентують свої ідеї. Студентка Діана Лещенко пропонує облаштувати мотузковий парк на Леваді. Така розвага уже є у Полтаві. Проте, вона розрахована лише на дітей. 

Діана Лещенко, учасниця конкурсу стартап-проєктів «Полтавський жіночий бізнес-марафон»

- Я вирішила розробити парк, на якому зможуть проходити перешкоди вся сім’я, і тим самим розвивати і туризм для гостей Полтави. Зробити додаткове місце для прогулянок сімей разом з дітьми.

У Галереї мистецтв зібрались, аби підбити підсумки одразу двох ініціатив. Заходи проводять у рамках реалізації грантового проєкту «Підвищення впливу жінок у розбудові місцевого економічного розвитку як запорука успішної реалізації гендерної політики міста Полтави».

Віта Клименко, директорка Департаменту економіки і інвестицій Полтавської міської ради 

- Будуть оцінені проєкти, які були надіслані нашою креативною прекрасною половиною жіноцтва Полтави. Також будуть визначені переможниці «STEM-освіта – ти зможеш усе». Жінки, які представляють заклади дошкільної і навчальні заклади міста Полтава.

STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, вимагає різних технічно складних навичок, зокрема, із застосуванням математичних знань і наукових понять. Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки, технології, технічну творчість та математику. 

Наталія Ічанська, учасниця симпозіуму «STEM-освіта – ти зможеш усе»

- Багато хто вважає, що STEM-освіта – це лише для школи. Але це помилково. Елементи STEM потрібно запроваджувати і у вищій школі. Це необхідно. Як математик, звичайно, вважаю, що математика важлива і потрібна. Але потрібно вчити дітей ще з школи, і у вищій освіті бачити математику скрізь.

Після презентації напрацювань переможницям онлайн-симпозіуму «STEM-освіта – ти зможеш усе» вручили дипломи. Визначили і переможниць стартап-проєктів. 

Стрічка новин