30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Відзначати цю дату в колі працівників бібліотечної справи стало вже традицією. Цьогоріч карантин вніс свої корективи, але це не завадило зібратися полтавцям, щоб привітати один одного та порадіти успіхам.

Новеньке обладнання та багато простору. Бібліотеки міста оновлюються та змінюють своє обличчя. Цим же і приваблюють сучасного читача та задовольняють усі його потреби.

Таміла Дузенко, директорка Полтавської міської централізованої бібліотечної системи

- Бібліотека саме такий заклад, де можна спілкуватися, читати, обговорювати якісь проблеми, а також користуватися комп'ютерами та гаджетами, інтернетом та Wi-fi.

Кожна бібліотека по-своєму особлива. А роблять цю атмосферу самі працівниці. Тож читач може обирати, де йому ближче до душі. 

А бібліотечному закладу №6 цьогоріч виповнилось 60 років. Уже солідна дата зі своєю історією та інтерактивними цікавинками. Для прикладу, «літературне кафе». 

Ірина Усова, завідувачка бібліотекою-філіалом №6 Полтавської ЦБС

- Вони приходять, у нас є меню, і читачі замовляють, що вони хочуть сьогодні робити. Тобто, спілкуватися чи малювати на асфальті, а чи може хочуть подивитися мультфільм.

І такі цікавинки є ледь не в кожному бібліотечному закладі. 

Олександр Шамота, секретар Полтавської міської ради 

- Я радий тому, що бібліотечна галузь в Полтаві – це одна з галузей, якою ми пишаємося. Ми за останні декілька років змогли кардинально перевернути ставлення до бібліотек в місті. Ми фактично відремонтували усі бібліотеки, ми оновили і оновлюємо. Щоб фонди збільшувалися, і оновлювалися, і з'являлося те, чого не було.

До святкової дати всіх причетних до бібліотечної галузі відзначили грамотами, квітами та подарунками. А новенькі стрем'янки допоможуть дістати книги з найвищих полиць книгозбірень.

Стрічка новин