На Полтавщині працює пересувний сервісний центр МВС

Починаючи з 2018 року, на Полтавщині при регіональному сервісному центрі МВС працює пересувний сервісний центр, що виїжджає за графіком у віддалені населені пункти області та надає їх мешканцям найпопулярніші послуги, як, наприклад, з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. Переваги отримання багатьох послуг безпосередньо вдома вже оцінили мешканці Пирятина, Машівки, Диканьки, Козельщини, Карлівки, Котельви, Чутового та Нових Санжарах. В останніх побували і наші журналісти.

З самого ранку біля автівки пересувного сервісного центру вже багатолюдно. Хтось прийшов замінити старий техпаспорт, хтось переоформити права на скутер, або ж отримати необхідну консультацію. Людям такі послуги важливі, адже наприклад раніше аби зареєструвати мопед чи скутер треба було їхати  в Полтаву, ба більше наймати причеп аби перевезти транспортний засіб без номерів. Це витрати часу та грошей. Зараз це можна зробити за дві години в центрі Санжар, саме стільки триває реєстрація транспортного засобу. Обміняти ж посвідчення водія у пересувному сервісному центрі можна за пів години. 

Віталій Бондаренко, начальник РСЦ ГСЦ МВС в Полтавській області

- Він оснащений сучасним обладнанням, надає послуги по реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, обміну посвідчення водія та видачі міжнародного посвідчення водія, а також довідки про несудимість. Ми отримуємо заявки від органів місцевого самоврядування, розробляємо графіки виїзду пересувних сервісних центрів з якими можна ознайомитися на сайті регіонального сервісного центру.

Аби мобільний сервісний центр приїхав до будь - якої територіальної громади Полтавщини треба звернутися з листом чи заявою до місцевої влади про потребу приїзду до них такої автівки. Відповідно до кількості заявок і складається та затверджується список населених пунктів та графік виїздів.

Микола Петрович, мешканець Нових Санжар, переоформляє старий техпаспорт

- Безумовно, перше, що зручно і доволі швидко, якщо справді сьогодні вийде як мені обіцяли  я буду приємно здивований, бо там їдь хтозна куди… Оце виїзна, це і зручно і практично.

Марина, мешканка Нових Санжар, переоформляє права на скутер

- Як получала я права тимчасові, то їздила в Бутенки. Це не зручно, а зараз зручніше, тому що при місці.

Віктор Миколайович, мешканець Нових Санжар, переоформляє права

- У МРЕУ в Кобеляки треба їхати і там записуватися. Тоді чекати треба. А тут все зручно.

Михайло, мешканець Нових Санжар, міняє тимчасові права на постійні

- На ФБ побачив пост, що в Новий Санжарах буде МРЕУ пересувний  і подумав, що в Полтаві не вдалося потрапити, бо черга занадто велика на заміну посвідчення водія. І всі дати, які були вказані на сайті зайняті, побачив і вирішив, що це єдиний вихід. Не треба такій кількості людей їхать у МРЕУ в Полтаву. 

Віталій Бондаренко, начальник РСЦ ГСЦ МВС в Полтавській області

- З початку року ми надали 942 послуги, 752 - реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, 37 обмінів посвідчення водія, видача 2 міжнародних посвідчень водія та 134 довідки про несудимість.

В складі пересувного сервісного центру працюють експерт та адміністратор. Оплатити послуги можна зовсім поряд - у відділенні банку, або ж на пошті. Інформацію щодо послуг, їх вартості, переліку необхідних документів, графіку виїзду та роботи пересувного сервісного центру можна дізнатися на сайті регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області. Власне за день у Нових Санжарах такими зручними послугами скористалися чимало людей. Десятеро з них зареєстрували свої автівки, мопеди або причепи, троє обміняли посвідчення, у п’ятьох мешканців прийняли заявки на отримання довідки про несудимість, та видали одну готову. Також місцевим надавалася необхідна консультація.

Стрічка новин