Із 1 жовтня на Полтавщині стартує осінній призов на строкову військову службу

Триватиме він до 31 грудня. Сьогодні у режимі відеоконференції відбулося засідання обласної призовної комісії. Про що говорили – у сюжеті Аліни Боровик.

700 громадян, з урахуванням резерву, планують призвати на строкову військову службу восени 2020 року на Полтавщині. Про організацію якісного проведення осіннього призову на строкову військову службу, удосконалення порядку відбору молодого поповнення для комплектування Збройних Сил та інших військових формувань звітує заступник обласного комісара Юрій Фисун. 

Юрій Фисун, т.в.о. обласного комісара 

- Планове завдання було розподілено з урахуванням наявного ресурсу того чи іншого району міста Полтавської області і є обов’язковим до 100% виконання.

Специфіка цьогорічного призову – проведення додаткових заходів для недопущення поширення COVID-19. Усім призовникам робитимуть тести, говорить заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Юрій Курилко. 

Юрій Курилко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА

- ПЛР даній категорії наших людей військовослужбовців чи призовників не передбачені, їх робити не треба. Що стосується ІФА, на території Полтавської області є можливості робити імуноферментний аналіз для наших призовників у повній мірі. І ми це будемо робити.

На засіданні зауважили, найбільша кількість невручених повісток саме у містах. Це Полтава, Кременчук, Лубни та Миргород. Проблема у тому, що люди просто не приходять до призовного пункту. 

Сергій Венгер, директор Департаменту з питань оборонної роботи ОДА

- Наголошую ще раз на неухильне виконання розпорядження керівника робіт. А саме дотримання всіх необхідних санітарних вимог під час проведення нашого осіннього призову. Із керівників призовних комісій і голів адміністрацій не знімається відповідальність щодо чіткого виконання закону України.

Перший етап осіннього призову 2020 почнеться 5-го і триватиме до 16 жовтня.

Стрічка новин