На Подолі з’явився новий дитячий майданчик

Благоустрій навіть у найвіддаленіших мікрорайонах Полтави, створення нових зон відпочинку для дітей – основний пріорітет депутатів Полтавської міської ради. Так днями в одному із дворів мікрорайону Поділ старий дитячий майданчик замінили на новий, сучасний та безпечний.

У будинку по вулиці Небесної Сотні, 116 проживає чимало дітей. Десятки років у цьому подвір’ї стояв радянський майданчик, для малечі та мешканців району не було безпечної зони відпочинку. Тому місцеві й звернулися до депутата Полтавської міськради Олександра Кісільова з проханням допомогти в облаштуванні дитячого майданчика.  

Олександр Кісільов, депутат Полтавської міської ради

- Неодноразово зверталися з тим, щоб ми командою впорядкували дану територію. За підтримки депутатського корпусу, за підтримки мешканців даного будинку посприяли з тим, щоб був встановлений дитячий майданчик на даній території. Вдалося вирішити питання встановлення даного майданчика. Будемо разом з мешканцями допомагати впорядковувати дану територію.

Мешканці навколишніх будинків подякували депутату за сприяння у вирішенні давньої проблеми із зоною дитячого відпочинку.

Вікторія Хрістова-Синявська, заступниця голови з питань діяльності виконавчого органу Подільської районної у м.Полтава ради

- Протягом двох років ми подавали проєкт дитячого майданчика на проєкт «Бюджету участі» під назвою «Калинка», але він не набирав достатньої кількості голосів. Але ж мешканці дуже просили, щоб тут був дитячий майданчик. І завдяки зусиллям Олександра Сергійовича Кісільова, депутатського корпусу, Олександра Сергійовича Шамоти даний майданчик, ми бачимо, вже поставили.

Дмитро, мешканець будинку по вул.Небесної Сотні, 116

- У цьому році ми написали листи, всі п’ять будинків разом підписались і написали Олександру Сергійовичу Кісільову. Це він встановлює цей дитячий майданчик, велике за це йому дякую.

На зробленому депутат міської ради Олександр Кісільов, говорить, зупинятися не збирається. Планує і надалі покращувати благоустрій у кожному дворі Полтави.

Стрічка новин