Студентці аграрної академії подарували ноутбук

Талановитій студентці Полтавської державної аграрної академії подарували ноутбук. До цього дівчина писала курсові роботи на смартфоні. Відсутність техніки не завадило їй посідати призові місця на олімпіадах та брати участь у міжнародних проєктах. Подробиці дивіться у сюжеті.

Валерія Будаква навчається на магістратурі Полтавської аграрної академії. Спеціальність – публічне управління та адміністрування. Дівчина – переселенка з Донеччини. Переїздивши до Полтави з мамою та сестрою, забрала не всі речі. Наукові роботи довелось писати на смартфоні. 

Валерія Будаква, студентка ПДАА

- На смартфоні я писала всі наукові роботи, курсові. Я призвичаїлась до цього. Я виносила звідси більше зміст цих написаних робіт. Мені було цікаво досліджувати якийсь предмет. Я писала про смарт-міста, про управління, про молодіжну політику. Паралельно з цим я, звісно, і брала участь.

На кафедрі публічного управління та адміністрування готують посадовців для органів місцевого самоврядування та органів державної влади. 

Тамара Лозинська, завідувачка кафедри публічного управління та адміністрування ПДАА

- Що стосується Валерії, мені б хотілося, щоб усі студенти були такими. Я сама собі бажаю цього. Були нагороджені поїздкою до Італії, їздили вони в позаминулому році. У цьому році теж співпрацюють з радою Європи дуже активно.

На засіданні ректорату Валерія отримала довгоочікуваний ноутбук. Гаджет подарував заслужений працівник сільського господарства України Василь Кириченко разом з дружиною. 

Василь Кириченко, генеральний директор СТОВ «Світоч»

- Подарунок, на який заслуговує ця людина, учениця. Коли людям важко, наше підприємство робить якісь допомоги, які, можливо, у межах розумного зробити для нормальних людей. Я дуже вдячний аграрній академії за те, що запросили і дозволили вручити нагороду.

Дівчина зізнається, такою небайдужістю вражена. 

Валерія Будаква, студентка ПДАА

- Коли якась дія породжує іншу дію, це у мене викликає захоплення. Не просто якусь радість. Я дивуюсь. Дуже багато негативу зараз. А коли ось особисто, прямо до тебе, у душеньку заглядають, такі речі роблять, це, звісно, вау. Вражена і досі вражена буду ще довго.

Стрічка новин