Поліція Полтави розшукує чоловіка

Поліція Полтави розшукує чоловіка

Володимир Пантюшев прибув з Києва до Полтави і назад у столицю не повернувся.

Полтавським віддлом поліції розшукується гр. Пантюшев Володимир Васильович 22.01.1960 р.н., уродженець РФ, українець, гр. України, проживає за адресою: м. Харків вул. Чернишевського, 85 кв. 85, який зник 26 вересня.

Відомо, що чоловік прибув з м. Києва до м. Полтави, для вирішення власних справ, та за місцем свого тимчасового мешкання в м. Києві назад не повернувся. Останній раз зниклого бачили за адресою: м. Полтава, пров. Госпітальний, 4. Був одягнений в костюм темного кольору, при собі мав дорожню сумку та сумку з ноутбуком.

Прикмети: Ріст-180 см, волосся темне, одягнутий був в темний костюм, чорні туфлі, при собі мав паспорт гр. України на своє ім’я, дорожню сумку темного кольору, сумку з ноутбуком.  

Особливі прикмети: на лівому передпліччі наявне татуювання з надписом «ВДВ» та зображення «парашют». У чоловіка наявні провали в пам’яті, не може розмовляти внаслідок інсульту.

"Якщо вам відома інформація про місце перебування чоловіка, просимо повідомити за телефонами: (095)510-23-48; (0532)51-77-55, 102 або іншим зручним для Вас способом", - зазначають у поліції Полтавщини.

Стрічка новин