На Харківщині попрощалися з курсантом-льотчиком Віталієм Вільховим

На Харківщині попрощалися з курсантом-льотчиком Віталієм Вільховим

Сьогодні, 29 вересня, на Меморіалі Слави у Харкові відбулася церемонія вшанування пам’яті третьокурсника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Віталія Вільхового, який помер від важких травм, отриманих внаслідок авіакатастрофи військового літака Ан-26Ш під Чугуєвом.

Вшанувати пам’ять молодого курсанта-льотчика прийшли мешканці Харкова, представники місцевої влади, командування гарнізону, викладачі та курсанти університету, батьки Віталія — Марія Романівна та Богдан Васильович, рідні та друзі загиблого. Про це йдеться на сайті Міноборони України.

"Це дуже важка втрата для батьків, для університету та всієї України. Віталій до останнього боровся за життя. Це був цілеспрямований, активний юнак, справжній патріот України, на якого покладали великі надії у майбутньому. Він усе своє коротке життя мріяв стати військовим льотчиком, бути в небі. Тепер він назавжди залишиться там", — сказав начальник ХНУПС генерал-майор Олександр Турінський.

Віталію Вільховому було 20 років, народився на Львівщині. З дитинства мріяв літати. Навчався у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, згодом вступив до Харкова на льотний факультет. Поховають Віталія Вільхового завтра на Львівщині.

Нагадаємо, авіакатастрофа сталася ввечері 25 вересня у Харківській області на 530 кілометрі траси Київ-Харків. Наразі виявили бортові самописці літака Ан-26. Міністр оборони Андрій Таран також проінформував Президента, що за його наказом заборонено використання літаків Ан-26 до завершення розслідування авіакатастрофи.

Стрічка новин