У Полтаві триває будівництво підземного гаража для карет "швидкої"

У Полтаві триває будівництво підземного гаража для карет "швидкої"

Генеральний підрядник Олександр Юхименко повідомив, що паркінг готовий на 60%. Нині йдуть підготовчі роботи до армування й бетонування підлоги.

У Полтаві продовжують будівництво підземного паркінгу Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Роботи розпочали восени 2018 року. Тоді демонтували старий гараж, який міг вмістити до 30 автомобілів. Новий підземний паркінг (2400 квадратних метрів) розрахований на 50 "швидких".

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін провели виїзну нараду на об’єкті будівництва. Генеральний підрядник Олександр Юхименко повідомив, що паркінг готовий на 60%. Нині йдуть підготовчі роботи до армування й бетонування підлоги.

"Це буде остання об’ємна робота. Уже завезли арматуру, починаємо армування, а після нього – бетонування. На ці роботи потрібен місяць, після чого зможемо зайнятися комунікаціями. Також закладені всі труби, паралельно електрики ведуть закупівлю необхідних матеріалів. Суттєвий відсоток роботи займе вентиляція", – розповів Олександр Юхименко.

Він також повідомив, що усі роботи ведуться в строк. Як тільки закінчаться внутрішні роботи, будівельники зможуть зайнятися благоустроєм території. На підземному паркінгу буде зона відпочинку – лави, кущі, декоративні дерева. Це буде досить великий майданчик, щоб пацієнти новозбудованого кардіоцентру, який розташований поруч, могли проводити час на свіжому повітрі.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов наголосив, що об’єкт мають здати в цьому році.  Адже кардіоцентр, центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і підземний паркінг – єдиний комплекс. Проєкт фінансується коштом ДФРР та обласного бюджету, загальна вартість будівництва підземного паркінгу – близько 86 мільйонів гривень.

Стрічка новин