На Полтавщині викрили підпільний цех

На Полтавщині викрили підпільний цех

Вилучили понад 800 л незаконно виготовленого алкоголю.

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури працівники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській та Дніпропетровській областях припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення лікеро-горілчаних напоїв. Наразі трьом жителям Дніпропетровщини повідомили про підозру у незаконному придбанні, зберіганні, транспортуванні з метою збуту та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв, а також незаконному їх виготовленні (ч. ч. 1, 2 ст. 204 КК України).

За даними слідства, підозрювані організували на території Дніпропетровської області незаконне виготовлення алкоголю в антисанітарних умовах із сировини сумнівної якості. Реалізовували «продукцію» під видом відомих торгових марок на території Полтавської, Дніпропетровської та інших областей України. 

"Під час санкціонованих обшуків у місцях виготовлення, зберігання алкогольних напоїв, за місцем проживання осіб, в автомобілях, що використовувалися в злочинній діяльності, вилучено велику кількість пластикових пляшок із спиртовмісною рідиною загальним об’ємом майже 2,5 тис. л, тетрапаки із понад 800 л алкогольних напоїв, що не відповідають вимогам державних стандартів, ємності з різноманітними добавками та есенціями, обладнання для виготовлення лікеро-горілчаних напоїв, оргтехніку, документи тощо", - повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.                 

Досудове розслідування триває.

Стрічка новин