У Полтаві пройшов п'ятий ювілейний Чемпіонат України серед ветеранів майстрів спорту з бойового самбо

Для нашого міста, це вже другі змагання такого класу. Організатори задоволені тим, що понад 200-х учасників прийняли участь у змаганнях незважаючи на карантин. Подробиці дивіться у наступному сюжеті.

Карантин не завада провести традиційний Чемпіонат України серед ветеранів спорту з бойового самбо. Вже другий рік поспіль Полтава отримала честь провести такого роду змагання. 

Петро Бутрій, Президент асоціації ветеранів спорту Полтавщини 

- Полтава традиційно проводить чемпіонат серед ветеранів. Люди сюди із задоволенням приїздять. Оскільки Полтава гостинне місто. Ми задоволені, що приїхали ветерани , бажаємо їм успіху.

Головний суддя змагань говорить, - для Асоціації ветеранів спорту, такі заходи вкрай важливі. І карантин зовсім не перепона для їх проведення.

Ігор Мацай, суддя міжнародної категорії, головний суддя змагання

- Ми приділяємо велику увагу розвитку ветеранського-мастерського спорту, нашим дідусям, батькам, які виступили та ще виступають та підтримують фізичну форму. Ветеранам нашим подобається до Полтави приїздити, ось тому змагання і проводяться другий рік у Полтаві.

Один із учасників, Іван Попушенко, виступає в категорії 58 років, у вазі до 100 кілограмів. Він вже не перший рік приїздить на змагання із бойового самбо. Говорить, - такі Чемпіонати потрібні для тих, хто вже завершив свою професійну кар’єру. 

Іван Попушенко, учасник змагань 

- Чемпіонати України, я вважаю, потрібно відвідувати. Тому, що, по-перше ти борешся, по-друге, ти доводиш, що ти маєш право представляти Україну. І найголовніше друзі, ми один одного підтримуємо. Ми зустрічаємо, спілкуємося.

Постійно на зв’язку з Асоціацією ветеранів спорту Полтавщини й Полтавська міська рада. Там завжди підтримують не тільки молодих спортсменів, а й тих хто вже завершив свою кар’єру. 

Олександр Шамота, секретар міської ради

- Важливо підтримувати не тільки молодих спортсменів, а й досвідчених, ті які не закінчили свою спортивну кар’єру, після того, як вийшли з професіоналів. Дуже важливо, щоби мали можливість наділі боротись, надалі змагатися. Таким чином ми робимо здоровішу націю, даємо приклад молодому поколінню, яким життя спортивне після того, як ти закінчуєш активні змагання.

Стрічка новин